Poradna

chtěl bych Vás požádat o radu jaká je nejvhodnější povrchová úprava na stará dřevěná okna při jejich opravě.Rád bych si provedl nový nátěr svépomocí.

Pokud budete provádět ruční nátěr doporučil bych Vám použití syntetických e-mailů.Tento nátěr zaručuje vysokou životnost při správné aplikaci.

Pavel Sedláček

Dobrý den,máte ceník na kastlová okna??Pokud ano prosím o zaslání.Nebo jaká je cena klasických bílých oken s nadsvětlíkem??

Dobrý den, cena oken je individuální. Cenu určuje mnoho aspektů. Pokud vyplníte poptávkový formulář zašleme Vám prvotní nabídku na okna.

Pavel Sedláček

Dobrý den.Uvažuji o výměně špaletových oken -Plzeň.Je možná schůzka u mě na domě?Uvažuji buď o nových špaletových oknech nebo dřevěných Eurooknech.Děkuji

Dobrý den. Děkujeme za zájem o naše výrobky. Pokud nám zašlete tel. kontakt budeme Vás kontaktovat na domluvení možné schůzky. Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvýhodnější varian tu na Váš dům.

Pavel Sedláček

dobrý den,prosím nacenit 4ks trojkřídlích kastlových oken2100x1500mm,venkovní i vnitřní sklo 4mm,bez povrchové úpravy.děkuji,lavrinčik petr

Děkujeme za zaslanou poptávku, ale chtěli bychom se zeptat na termín dodání. Do konce května máme plno, okna bychom mohli začít vyrábět v 6/13. Kam máme počítat dopravu?

Pavel Sedláček

Dobrý den,Chci se informovat na možnost repase špaletových oken v Praze 2.Je možné provádět tyto práce i v zimním období? Děkuji za odpověď

Dobrý den, bohužel tyto práce doporučujeme vzhledem na klimatické podmínky provádět ve stálém počasí min nad 10 °C. Repase se provádí v jarním a letním období.

Pavel Sedláček

Dobrý den,nabízíte i zdvojení okna se zasklením kombinace dvojsklo+jednoduché zasklení?

Dobrý den, již jsme tento typ oken také dodávaly na statek. Pokud máte zájem zašlete informace pro cenovou nabídku nutné a rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.

Pavel Sedláček

Dobrý den,Mám chalupu v CHKO.Máme zde kastlová okna otvíravá dovnitř.Rádi bycho zachovali tento typ okna.Jak se líší cenově kastlová okna od dbešních moderních dřevěných Eurooken?? Děkuji za odpověď

Dobrý den, vzhledem na technologickou a časovou náročnost kastlových oken oproti Eurooken počítejte s cenou zhruba o 50 % vyšší u kastlových oken proti Eurooknům.

Pavel Sedláček

Dobrý den poprosila bych o vypracování cenové nabídky špaletových oken a balkonových dveří. Moc děkuji a přeji krásný zbytek dne. Jarková

Dobrý den. Nabídku zpracovanou jsme Vám zaslali na e-mail. S pozdarvem Pavel Sedláček

Pavel Sedláček

Dobrý den, vlastním dům-kulturní památku. Potřebuji zhotovit vnější okna s dvojsklem, cca 80 křídel z borovice. Uměli byste mne uspokojit. Děkuji za zprávu s pozdravem Malec

Samozřejmě jsme schopni Vám nabídnout naše služby. Prosím o sdělení podrobnějších informací, abychom Vám mohli vyhotovit nabídku na zhotovení křídel s dvojsklem.

Pavel Sedláček

Dobrý den, dle tel domluvy prosím o zjištění zda je možno sehnat rámečky SWISSpacer v tl. 10 mm v odstínu tmavě hnědém, případně doporučit od koho nebo kdo z toho umí udělat dvojskla. A dále prosím o kontakt na výrobce nebo dovozce historických skel. Děkuji, Cejpek

Dobrý den, Rámeček plastový tmavě hnědý můžeme dodat od tl. 12 mm.

Pavel Sedláček

Dobrý den,vlastním vilku v centru Jindřichova Hradce.Je možné návštěva u mě na vile a domluvení se na možnosti na výměně špaletových oken , za okna nová??Děkuji za odpověď

Dobrý den.Souhlasím ,nejlepší je osobní návštěva, ze které je možné navrhnout nejlepší řešení nových oken pro Vaše spokojené užívání oken.Prosím o zaslání tel. čísla na náš email.Rádi se Vám ozveme.

Pavel Sedláček

Máte nějaké reference na které se mohu podívat Praha 2??špaletová okna Praha.

Ano, můžete se podívat na naše okna Praha Náměstí Jiřího z Poděbrad nebo ulice Laubova a Křištanova. Po tel. Vám zdělíme čísla popisné BD.

Pavel Sedláček

Chtěla bych se Vás zeptat kolik je finanční rozdíl mezi repasí špaletových oken a oken špaletových nových.Prosím o nabídku na trojkřídlé okno o rozměrech 105 cm x 220 cm.Celkem se jedná o 15 ks těchto oken

Dobrý den, nelze říct nějakou konkrétní částku. Okna, jenž by se měla repasovat musíme vidět a znát požadavky na okna repasovaná a na okna nová. Ideální by byla schůzka u Vás. Je možné se domluvit po telefonu.

Pavel Sedláček

Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na výrobu a montáž 2 kastlových oken effective - vše dvojitě zasklené do staré, ale nikoliv památkově chráněné chalupy. Jde o dvě okna : výška cca120cm/šířka cca 95cm.

Dobrý den, nabídka Vám byla zaslána na e-mail. S pozdravem Pavel Sedláček.

Pavel Sedláček

jaký typ okna jenž nabízíte je vhodný do roubenky o síle stěn 300 mm???

Zde bych doporučil Eurookna vzhledem k malé tloušce stěn. Použitím dřevěných obložek docílíme vzhledu původních roubenek.

Pavel Sedláček

1 2 3 4 5 6 7

Kde a co nejčastěji
realizujeme?

Proč se na nás můžete spolehnout?
nová
zelená
úsporám
Jak získat dotaci?
Jsme zařazeni
v programu
NOVÁ ZELENÁ
ÚSPORÁM
Realizujeme zakázky
po celé ČR
Vlastníme certifikace
dle platných norem ČSN
Respektujeme požadavky
na historický vzhled
Nahoru