Poradna

Máte nějaké reference na které se mohu podívat Praha 2??špaletová okna Praha.

Ano, můžete se podívat na naše okna Praha Náměstí Jiřího z Poděbrad nebo ulice Laubova a Křištanova. Po tel. Vám zdělíme čísla popisné BD.

Pavel Sedláček

Chtěla bych se Vás zeptat kolik je finanční rozdíl mezi repasí špaletových oken a oken špaletových nových.Prosím o nabídku na trojkřídlé okno o rozměrech 105 cm x 220 cm.Celkem se jedná o 15 ks těchto oken

Dobrý den, nelze říct nějakou konkrétní částku. Okna, jenž by se měla repasovat musíme vidět a znát požadavky na okna repasovaná a na okna nová. Ideální by byla schůzka u Vás. Je možné se domluvit po telefonu.

Pavel Sedláček

Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na výrobu a montáž 2 kastlových oken effective - vše dvojitě zasklené do staré, ale nikoliv památkově chráněné chalupy. Jde o dvě okna : výška cca120cm/šířka cca 95cm.

Dobrý den, nabídka Vám byla zaslána na e-mail. S pozdravem Pavel Sedláček.

Pavel Sedláček

jaký typ okna jenž nabízíte je vhodný do roubenky o síle stěn 300 mm???

Zde bych doporučil Eurookna vzhledem k malé tloušce stěn. Použitím dřevěných obložek docílíme vzhledu původních roubenek.

Pavel Sedláček

chtěl bych se zeptat zda dodáváte okna i na Slovensko??

Dobrý den, po domluvě je možné okna dodat na Slovensko.

Pavel Sedláček

Můžu mít dotaz na balkónové dveře?? dá se použít na balkónové dveře kování bezpečnostní??Děkuji za odpověď.

Dobrý den, bezpečnostní uzavírání doporučujeme zhlediska těsnosti dveří ve více bodech. Vyšší cena se vrátí ve funkčnosti a dlouholétému užívání.

Pavel Sedláček

Dobrý den, potřebovala bych znát přibližnou cen. nabídku na výměnu 2 špaletových oken čtyřkřídlých, smrk napojovaný, rozměry 2880x1640 + montáž,demontáž,zednické práce,odvoz starých oken a doprava. Je na rušné ulici, takže nějaké dvojsklo by bylo vhodné. Pokud je to jen troch možné prosím odpověď Děkuji Laštovková

Dobrý den, v nejbližší době nabídku zpracujeme a zašleme Vám na email.

Pavel Sedláček

Dotaz na barvu : můžete dodat Eurookna v ručním nátěru štětcem??

Dobrý den. Tato varianta je možná za příplatek.

Pavel Sedláček

Dobrý den.Mám dotaz ohledně oken na roubenku.Z hlediska izolačních vlastností je lepší použít okna špaletová nebo moderní Eurookna??

Dobrý den. Z hlediska tepelně izolačních vlastností jsme schopni se dostat na lepší tepelně izolační vlastnosti u špaletových oken než u klasických Eurooken 68

Pavel Sedláček

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat zda je možné použít do kastlových oken dvojsklo Heat mirror.Děkuji za odpověď

Dobrý den, jsme schopni dodat i tento typ skel. Nutno však počítat s vysokým úbytkem světelného světla. S pozdravem Pavel Sedláček.

Pavel Sedláček

Dobrý den, přímo v centru města Jindř. Hradec potřebuji repasovat 10kusů špaletových oken - památkáři na nic jiného nepřistoupí. Jak mám dále postupovat. Děkuji s pozdravem Jiroušek.

Dobrý den, nejlépe domluvit osobní schůzku s prohlídkou a následným návrhem nejlepšího řešení po domluvě.V případě zájmu nás kontaktujte.

Pavel Sedláček

Zdravím a rád bych se zeptal zda je možné použít původní zasekávací závěsy na okna s izolačním dvojsklem? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, samozřejmě používáme zasekávací závěsy i na křídla s dvojsklem. Nosnost závěsů je stejná jak u šroubovacích závěsů.S pozdravem Pavel Sedláček.

Pavel Sedláček

Dobrý den, Plánujeme výměnu oken ve staré roubence. Jaký typ oken by jste doporučili?

Dobrý den, do těchto typů staveb nejčastěji používáme typ špaletové okno TRADITIONAL. Tento typ okna je vhodný a zachovává stejný ráz původních oken včetně povrchové úpravy. S pozdravem Pavel Sedláček

Pavel Sedláček

1 2 3 4 5 6 7
Proč se na nás můžete spolehnout?
nová
zelená
úsporám
Jak získat dotaci?
Jsme zařazeni
v programu
NOVÁ ZELENÁ
ÚSPORÁM
Realizujeme zakázky
po celé ČR
Vlastníme certifikace
dle platných norem ČSN
Respektujeme požadavky
na historický vzhled
Nahoru