Zelená úsporám

Využijte "Zelená úsporám" pro nová okna

zelená úsporám - eurooknoProgram Zelená úsporám se snaží podpořit stavební úpravy jenž mají za výsledek úsporu energie a financí z obnovitelných zdrojů energie. Nejedná se jen o rodinné domy ale i bytové domy.

Izolační parametry oken jsou velmi důležité. Od začátku srpna 2009 je možné žádat o příspěvek zelená úsporámi v případě, že se jedná pouze o výměnu starých oken za nová okna. Není třeba k tomu dalších nákladných úprav domu.

Dotace jsou určeny na podporu ekologického způsobu vytápění, zateplování domů a výstavby nízkoenergetických domů. S žádostí o dotace se můžete obrátit na všechna pracoviště SFŽP a vybrané banky. Je možné použít úvěrových produktů určených bank.

 

Naše firma se nachází na listině dotačního programu Zelená úsporám. Můžete nás najít v katalogu firem a v seznamu výrobků technologií na stránkách  http://www.zelenausporam.cz/.

ZOBRAZIT LIST DODAVATELE V DATABÁZI

okno - zelená úsporám

Kdo může žádat o dotace na nová okna

Oprávněnými žadateli o dotaci jsou vlastníci a stavebníci rodinných domů a bytových domů, jenž podléhají daňové povinosti podle zákona č. 338/1992. což znamená - fyzické osoby, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce, podnikatelské subjekty.

Jak podat žádost

Žádosti podávejte písemně na určeném formuláři, který získáte na krajských pracovištích SFŽP a na pobočkách pověřených bank. Příjem žádostí a administraci budou zajišťovat dvě skupiny subjektů:

TOPlist

zelená úsporám - stará okna

Zelená úsporám - informace

 

 

 


Máte své představy o bydlení nebo vybavení interiéru, ale potřebujete pomoci s konkrétním návrhem nebo ekonomickou rozvahou nad vašimi okny či nábytkem? Chystáte se vstoupit v jednání s památkáři a nevíte jak na to?


 

fensterawoodwindowsa14520.jpgZdarma vám nabízíme naši podporu, a to zejména v:

  • Navržení optimálního výrobku pro vás
  • Návrh nejekonomičtější varianty
  • Přesná a konečná kalkulace nabídky
  • Odborná konzultace na místě stavby
  • Jednání s památkovým úřadem (pouze v případě realizace celého BD), dodání výrobní výkresové dokumentace (i při dodávce menších zakázek, několik ks oken)
  • Vytvoření dokumentace pro získání grantu na výměnu oken od města
  • Záruční servis

Online poptávkaPřílohy (Např. fotografie, projekt... Velikost přílohy je maximálně 3 MB.)

* tyto položky jsou povinné

Proč se na nás můžete spolehnout?
nová
zelená
úsporám
Jak získat dotaci?
Jsme zařazeni
v programu
NOVÁ ZELENÁ
ÚSPORÁM
Realizujeme zakázky
po celé ČR
Vlastníme certifikace
dle platných norem ČSN
Respektujeme požadavky
na historický vzhled
Nahoru